O nas

Nasza firma zajmuje się reklamą w Internecie. Tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają wybrać Nam wszystkim najlepsze produkty a dodatkowo zmotywować producentów do tego aby produkować do nas coraz to lepsze produkty.

Strony, na których możemy znaleźć rekomendacje najlepszych produktów:

PozycjaNazwa stronyLink do stronyOpis strony
1Rankingi i tabelePrzejdź do stronyNa stronie znajdziemy rankingi i tabele. Rankingi obiektywne oparte o kryteria służące temu, aby wybrać najlepsze rzeczy z danej dziedziny lub branży. Punkty do rankingu są liczone wg autorskiego algorytmu stworzonego przez inż. programowania Daniel Antoniów - pasjonata szachów, programowania oraz Excela. Tabele na stronie dotyczą dowolnej dziedziny, co też pozwala nam sprawdzić dane kryteria i wybrać odpowiednie dla nas produkty
2Najlepsze z najlepszychPrzejdź do stronyNa stronie znajdziemy tylko najlepsze rzeczy/elementy. Tym samym pozwala nam to wybrać odpowiednie produkty nawet gdy gusty nasze są różne. Po prostu są tam produkty opatentowane, bezkonkurencyjne i też po prostu jedyne na świecie często objęte tajemnicą w zakresie ich wytworzenia. Określenie czy coś jest najlepsze jest oparte np. o rankingi obiektywne, które pokazują starannie wybrane twarde dane ( kryteria i algorytm punktowy) wskazujące na to co jest idealne lub najbardziej zbliżone do ideału. Pamiętajmy, że robiąc coś staramy się aby to było najlepsze. Kucharz zawsze stara się, aby robić danie perfekcyjne. Każdy powinien starać się być najlepszą wersją siebie, a robi to dla siebie i innych, czyli dla wszystkich wokół.

Logo