Skip to content

Odnajduj to co właściwie szukasz w jak najkrótszym czasie dzięki specjalnym filtrom wyszukiwania. Dzięki zakupom w Galerii Handlowej oszczędzasz czas, który przeznaczyłbyś na dojazd do stacjonarnej Galerii, stanie w korkach, kolejkach do kasy. Internet nie ma kolejek, nie ma korków, nie ma dojazdów do SKLEPU. Możesz ze Smartfona zrobić zakupy z drugiego końca świata. Strona skupia sklepy z całego świata oraz sieci sklepów. Pozwala nam wyszukać wszystko w jednym miejscu. Ta strona to coś co oszczędzi nam czas. Pozwoli znaleźć właściwe rzeczy.  Strona wspólpracuje z innymi serwisami, która przedstawiają produkty tu widoczne bardzo dokładnie a tym samym możemy zawsze wybrać najlepsze dla nas produkty widząc globalne porównania produktów czy usług oraz innych elementów na stronie partnerskiej.

Najlepsze miejsce dla Twojej oferty sprzedażowej

Moc pozycjonowania. Sprzedaj co tylko chcesz

Zoptymalizownay silnik wyszukiwarki

Poszukasz wszystko w opracowanych specjalnie i zoptymalizowanych wyszukiwarkach. Znajdź to co właściwie szukasz.

Silny Marketing Galerii

Nasze produkty są polecane przez wiele stron internetowych bezpośrednio oraz innymi kanałami sprzedaży klienci trafiają do nas.

Zapłać 1 kliknięciem

BLIK, Pay Pal, karta VISA, Mastercard, Maestro oraz inne płatności online umożliwiają szybką płatność za towary i usługi

Media społecznościowe

Portale społecznościowego polecają nasze produkty. Klienci udostępniają je na Facebooku polecając innym a tym samym trafia do nas więcej klientów.

Marketing zkierowany tylko do potrzebujących osób

Informacje o produktach są wysyłane osobom, które zapisały się na listę autorespondera, a tym samym otrzymują je tylko te osoby, które świadomie się zgodziły na otrzymywanie emaili ofertowych i informacyjnych.

Setki tysięcy linków

Na stronę kierowanych jest coraz więcej linków z wielu stron, które mają za zadanie promowanie tych produktów lub usług. Przychodzące linki są także ze stron rankingowych, które pokazują nam najlepsze produkty lub usługi wg określonych kryteriów.

Najlepsze firmy, najlepsi sprzedawcy. Tylko nowe.

Nasza strona skupia tysiące sklepów z całego świata.

Prawdziwy i najlepszy marketing pomoże ci odnaleźć to co chcesz także pisząc na czacie i pytając o produkty lub usługi

Na stronie Galerii znajdziemy wszystkie produkty i usługi.

wieżowce Galeria Czarna dziura

Gdzie to wszystko jest co szukam ?

W Polsce oraz część za granicą w zależności od sprzedawcy. Przy każdym sprzedawcy są informacje o tym, ile czasu trwa dostawa oraz koszt ( nie dotyczy sprzedawców zewnętrznych do których strony internetowej jest przekierowanie poprzez link znajdujący się przy produktach. )

Transparentność

Wszystko wiesz zanim zamówisz. Niema nic do ukrycia na stronie. Bezpieczeństwo i sprawiedliwość to podstawa.

Szukam fachowca, usługi. Czy tu znajdę też ?

Tak. Wkrótce otwarcie Ogólnopolskiej Galerii Usług.

Ceny

Sprzedawcy dają ogłoszenia w zamian za prowizję od sprzedaży. Czyli płacimy za efekty. Nie ma opłat za samo dodawanie ogłoszenia

Referencje

Wszystko w jednym miejscu i dużo bielizny. Każda branża daje szeroki asortyment tej Galerii Handlowej.

Basia

Poszukując coś mogłem szybo dotrzeć do tego co szukam. Szybko sprawnie. Polecam stronę !!

DAWID